گروه حال

حال دل با تو گفتنم هوس است…

آلبوم خاطرات پراکنده

ارسال شده توسط در تاریخ 10 اسفند 1395

آلبوم خاطرات پراکنده

آلبوم خاطرات پراکنده سر انجام به مرحله ی انتشار رسید. در این رابطه سایت موسیقی ما از گروه موسیقی حال و آلبوم خاطرات پراکنده گزارشی تهیه کرده است که در زیر آورده شده است:

گروه موسیقی حال با اخذ تمامی مجوزهای لازم، روز پنجشنبه 19 اسفندماه از اولین آلبوم رسمی خود با نام خاطرات پراکنده، رونمایی می‌کند.

گروه حال فعالیت خود را از تابستان سال 93 با محمد فکری (خواننده)، علی جمالی (گیتار الکتریک) و مقداد مهدوی (پیانو) که هسته اولیه گروه بودند آغاز کرد و با انتشار چندین تک‌قطعه در فضای مجازی (که معروفترین آن قطعه خاطرات پراکنده بود) توانست مخاطبانی برای خود پیدا کند.

حالا این گروه قرار است روز پنجشنبه 19 اسفندماه، از اولین اثر رسمی خود با نام آلبوم خاطرات پراکنده رونمایی کند. محمد فکری درباره این آلبوم به «موسیقی ما» می‌گوید: «آلبوم خاطرات پراکنده مجموعه‌ای از ‌تک آهنگ های منتشر شده و همچنین چند قطعه جدید است. نام آلبوم هم برگرفته از قطعه‌ای به همین نام است که ملودی آن برداشتی از یکی از قطعات کارلوس سانتانا است. البته آن را پیش از این منتشر کرده بودیم و تبدیل به یکی از پرمخاطب‌ترین قطعاتمان شده بود. حدود 70 درصد از اشعار این آلبوم توسط سید عبدالجواد موسوی سروده شده. این آلبوم در کل مضمونی عاشقانه دارد که گاهی با خشم و گاهی با نیاز و مهر و محبت همراه است.»

سرپرست و خواننده ی گروه درباره فضای موسیقی این آلبوم می‌گوید: «فعالیت ما از آغاز با آزمون و خطا همراه بود و در ابتدا می‌خواستیم سبک سیاق دیگری در پیش بگیریم. سلیقه اعضای گروه کاملاً با هم متفاوت است که در کار هم نمود پیدا کرده است اما به مرور زمان توانستیم به آن جنس موسیقی که می‌خواهیم نزدیک شویم. نتیجه آن هم شد نوعی موسیقی در سبک‌های راک، جز و امبینت که هم در مضمون قطعات و هم در جنس تنظیم نمود پیدا کرده است.»

برنا شفیع‌زاده (دارمز)، محمد فرخی (پرکاشن و دف) و سالار غفاربجویی (ویلنسل) دیگر افراد این گروه هستند که در شکل‌گیری آلبوم «خاطرات پراکنده» نقش داشته‌اند. میکس و مسترینگ آن را آرش پاکزاد انجام داده و پخش این آلبوم را نیز نشر و پخش جوان برعهده دارد. «خاطرات پراکنده» روز پنجشنبه 19 اسفندماه از ساعت 17 در شهر کتاب فرشته رونمایی خواهد شد.

شما می توانید با دنبال کردن کانال حال در تلگرام   telegram.me/hallmusicband و یا از طریق وارد کردن آدرس ایمیلتان در جایگاه انتهایی این صفحه بیشتر با حال باشید و از جدیدترین اخبار حال آگاه شوید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *