گروه حال

حال دل با تو گفتنم هوس است…

در حال چه می گذرد

ارسال شده توسط در تاریخ 10 شهریور 1395

در حال چه می گذرد

در حال چه می گذرد : نهمین آهنگ گروه موسیقی حال با نام لحظه ی دیدار در اردیبهشت ماه گذشته منتشر شد و از ان زمان تا این لحظه اتفاق جدیدی رخ نداده است و فقط گهگاهی در صفحه ی اینستاگرام حال عکس های جدید می بینیم. در حال چه می گذرد؟ محمد فکری؛ خواننده و سرپرست حال در پاسخ این که در حال چه می گذرد؛ چنین می گوید:

روزهای سخت و پرفشاری را پشت سر گذاشته ایم. از طرفی مخاطبانی مشتاق و با حال داریم که در انتظار آلبوم رسمی گروه حال و کنسرت حال هستند و از طرفی هم دوست نداریم اسیر این ذوقمان بشویم و کیفیت کارهایمان پایین بیاید. در مدتی که گذشت تمرکزمان بر روی تولید قطعات جدید بود که خوشبختانه بسیار خوب پیش رفتیم. در حال حاضر چهار قطعه ی منتشر نشده داریم که مطمئنم مورد استقبال مخاطبان گروه حال و اهالی هنر و موسیقی قرار خواهد گرفت. تصمیمان بر این است که با توجه به این که تا کنون تعداد قابل توجهی تک آهنگ منتشر کرده ایم با منتخبی از آهنگ های منتشر شده و این چهار آهنگ به سمت اولین آلبوم رسمی حال برویم و بتوانیم با برنامه ریزی دقیق یک کنسرت خوب داشته باشیم.

الان مشغول تدوین برنامه های اجرایی و تبلیغاتیمان هستیم و مراحل نهایی تولید آلبوم، یعنی میکس و مسترینگ آلبوممان کلید خورده است. ما برای این که صدای حال با کیفیت واحد و قابل قبولی به گوش اهالی حال برسد زمان زیادی گذاشته ایم که امیدواریم این وسواس ها به گوش مخاطبانمان خوش بنشیند.

در حال چه می گذرد؛ محمد فکری می گوید:

مدتی است که در حال برنامه ریزی برای یک پروژه ی هنری برای حال بودیم که خوشبختانه به مراحل نهایی تصمیم گیری برای آن رسیده ایم و به زودی این پروژه که در زمینه عکاسی است و به نظرم کار قابل توجهی است کلید خواهد خورد. جزئیات این پروژه را به زودی از طریق سایت، کانال تلگرام حال و اینستاگراممان اعلام خواهیم کرد. همچنین به همت یکی از دوستان حال، الهه علی محمدی پروژه ی تولید اولین انیمیشن گروه حال نیز مراحل نهایی تولید را از سر می گذراند که امیدواریم طبق برنامه ریزی ها بتوانیم به زودی نسبت به انتشار این انیمیشن هم اقدام کنیم.

HallBand Site 0125

شما می توانید با دنبال کردن کانال حال در تلگرام   telegram.me/hallmusicband و یا از طریق وارد کردن آدرس ایمیلتان در جایگاه انتهایی این صفحه بیشتر با حال باشید و از جدیدترین اخبار حال آگاه شوید

2 دیدگاه

  1. دمتون گرم … شما خییییییلی باحالید

  2. با درود و عرض ادب
    مدتها بود کار زیبایی گوش نداده بودم تا آهنگ خاطرات پراکنده رو بصورت اتفاقی شنیدم …
    خلاصه بگم : فوق العاده این

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *