گروه حال

حال دل با تو گفتنم هوس است…

پشت صحنه حال

ارسال شده توسط در تاریخ 23 تیر 1395

پشت صحنه حال

در پشت صحنه حال چه خبر است؟ این روزها گروه حال سخت مشغول فعالیت شبانه روزی است و در صدد جمع آوری؛ تنظیم و گرد آوری اولین آلبوم حال است. اولین آلبوم حال قرار است پس از طی مراحل قانونی و اداری رهسپار بازار موسیقی شود تا گروه موسیقی حال در اولین محک جدی خود شاهد بازخوردهای مخاطبین خود، منتقدین و اهالی موسیقی باشد. محمد فکری؛ خواننده و سرپرست گروه حال می گوید:

ساعتی نیست که به حال؛ آلبوم و کنسرتمان فکر نکنیم. در پشت صحنه حال شب و روز مشغولیم و تماما فکر و ذکرمان آلبوم و کنسرتمان است و شور و شوق زیادی علی الخصوص برای کنسرت داریم. با توجه به استقبال بسیار خوب مخاطبانمان  از تک آهنگ هایی که تا به حال منتشر کرده ایم تمام توانمان را به کار بسته ایم تا در اولین آلبوم حال بتوانیم پاسخگوی انتظارات بالای مخاطبانمان باشیم. مطمئنیم در آلبوم اولمان قطعاتی هست که مخاطبانِ اصلی گروه حال از آن لذت خواهند برد. امیدواریم فرآیند تولید قطعاتمان با سرعت هر چه بیشتر به سر انجام برسد و نتیجه دلخواهمان حاصل شود تا با طی کردن مراحل قانونی و اداری بیش از این انتظار دیدار با مخاطبینمان را نکشیم.

آهنگ هایی که گروه موسیقی حال تا کنون به صورت تک آهنگ منتشر کرده اند به ترتیب عبارتند از: تابستان، خاطرات پراکنده، سراب، یک اتفاق خوب، غوغای گیسو، در خیال، گره، اسمش گناهه و لحظه ی دیدار. ویدئوی زیر نیز که تصاویر آن توسط مرتضی رحمانی به ثبت رسیده است پشت صحنه حال است که در آن اعضای گروه حال (محمد فکری، علی جمالی، مقداد مهدوی، برنا شفیع زاده، محمد فرخی) در استودیو سورنا مشغول ضبط هستند؛ با هم آن را می بینیم:

خبرهای رسیده از پشت صحنه حال حاکی از این است که اولین آلبوم گروه موسیقی حال ترکیبی از قطعات جدید و قطعات منتشر نشده ی این گروه است که فضای آهنگ های جدید نیز مشابه کارهای پیشین این گروه است هر چند رنگ های جدیدی نیز در این آلبوم تجربه شده است.

خالی از لطف نیست مطلب دیگری از پشت صحنه حال را بدانید. طبق آماری که از سامانه ی دانلود (پنل موزیک) سایت گروه حال به دست امده است تا کنون بیشترین آهنگ های دانلود شده از گروه حال (این آمار تنها متعلق به سایت گروه موسیقی حال است)  عبارتند از: اول آهنگ در خیال با 24.355 مرتبه دانلود، دوم آهنگ خاطرات پراکنده با 18.831 مرتبه دانلود و سومین آهنگ نیز غوغای گیسو است با 18.414 دانلود. البته در نظر داشتن چند نکته در این آمار بسیار مهم است.

می بایست در نظر داشت که ترتیب و فاصله ی زمانی انتشار آهنگ ها نیز عاملی مهم در تعداد دانلود ها است. از طرفی افتتاح کانال تلگرام حال قطعا در آمار دانلود و بازدید از سایت گروه موسیقی حال بی تاثیر نخواهد بود. هر چند آمار بازدیدهای کانال تلگرام حال همه ی محسابات را بر هم می زند. همه ی این اعداد و ارقام بهانه ای است تا اعضای گروه در پشت صحنه حال با شور و شوق بیشتری در تلاش باشند برای دیدار با اهالی حال.

شما می توانید با دنبال کردن کانال حال در تلگرام   telegram.me/hallmusicband و یا از طریق وارد کردن آدرس ایمیلتان در جایگاه انتهایی این صفحه بیشتر با حال باشید و از جدیدترین اخبار حال آگاه شوید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *