گروه حال

حال دل با تو گفتنم هوس است…

علی جمالی

ارسال شده توسط در تاریخ 19 خرداد 1395

علی جمالی

امروز نوزدهم خرداد ماه زادروز علی جمالی؛ گیتاریست حال است. علی جمالی متولد کرمان است و فرزندی خلف برای پدرش، مرحوم استاد همایون جمالی است. گروه موسیقی حال تا کنون نسبت به انتشار نه تک آهنگ اقدام کرده است که علی جمالی در تنظیم این قطعات به گروه کمک کرده است. کمک هایی که هر کدام بیانگر گوشه ای از توانمندی و خلاقیت است. خلاقیت و هوشی که قطعا میراث و یادگاری است بسیار گران بها از پدرش. شاید خالی از لطف نباشد بدانید که:

در زمان قبل از انقلاب، سیاوش قمیشی در تهران به عنوان کیبوردیست و خواننده (به زبان انگلیسی) در گروهی به نام The Rebels (خنیاگران) به همراه شهرام شب‌پره (که خود او بنیانگذار این گروه بود)، همایون جمالی و کامبیز معینی همکاری کرد. در این گروه سیاوش قمیشی به عنوان کیبوردیست و خواننده آهنگ‌های با ریتم کند، شهرام شبپره به عنوان جازیست و خواننده آهنگ‌های با ریتم تند، همایون جمالی و کامبیز معینی به عنوان گیتاریست فعالیت می‌کردند. (ویکی پدیا)

و اکنون خوشحالیم که علی جمالی عزیزمان با حال است و اهالی حال را با نغمه های گیتارش مسحور می کند. بدون شک در آینده ای نه چندان دور شاهد درخشش بیش از پیش علی در حال خواهیم بود. در کنسرت گروه حال که برنامه ی زمان بندی و اجرای آن در حال تدوین است منتظر باشید تا معجزه ی علی جمالی را بشنوید. معجزه ای با طعم دستان علی جمالی بر روی گیتار. شما می توانید تولد به سبک علی جمالی را از اینجا بخوانید.

Hall Members

از راست به چپ علی جمالی گیتاریست؛ مقداد مهدوی پیانیست و محمد فکری خواننده و سرپرست حال / عکاس: مائده ستوده

برای تبریک به علی جمالی می توانید همین حالا به اینستاگرام گروه حال بروید و در این پست اختصاصی پیام تبریک خودتان را برای او بنویسید. حالمان به هوای شما خوش است!

 

شما می توانید با دنبال کردن کانال حال در تلگرام   telegram.me/hallmusicband و یا از طریق وارد کردن آدرس ایمیلتان در جایگاه انتهایی این صفحه بیشتر با حال باشید و از جدیدترین اخبار حال آگاه شوید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *