گروه حال

حال دل با تو گفتنم هوس است…

رونمایی با حال

ارسال شده توسط در تاریخ 17 خرداد 1395

رونمایی با حال

امروز دوشنبه هفدهم خرداد ماه؛ دقیقا یک روز قبل از ماه رمضان هم زمان شد با رونمایی با حال کتاب جدید بزرگمهر حسین پور! محمد فکری؛ خواننده و سرپرست حال به نمایندگی از گروه در رونمایی با حال کتاب “از قر و قمبیل های قلمی بی قال و قیل2” که در مچموعه پالادیوم اتفاق افتاد شرکت کرد. امیر مهدی ژوله، میترا حجار، کمند امیر سلیمانی و سینا حجازی از چهره های سرشناسی بودند که در این رونمایی با حال شرکت کردند.

یکی از ویژه ترین اتفاقات این رونمایی با حال یک رونمایی دیگر بود! رونمایی از اثر بزرگمهر حسین پور از محمد رضا شجریان بزرگمهر در صحفه ی اینستاگرامش نوشته:

اثر “ربنا” كه براي اولين بار فردا روي جلد روزنامه ايران، به همراه مصاحبه اختصاصي اين روزنامه با محمدرضاشجريان ، منتشر مي شود. اين اثر با الهام از تايپوگرافي ربنا كشيده شده و در دل اثر حدود چهل بار از فرم تصويري كلمه ربنا استفاده شده است.Bozorgmehr hosseinpour

به اميد سلامتي كامل استاد آواز موسيقي ايران اين اثر را در ابتداي ماه رمضان به همه هموطنانم كه ربناي استاد در تار و پود وجودشان جاي گرفته است تقديم مي كنم. سایت magiran در رابطه با جلد اول این کتاب می نویسد:

كميك استريپ ها يا كارتون هاي دنباله دار، شيوه نوپايي در هنر كاريكاتور ايران به شمار مي روند كه مدت زيادي از تولد آن نگذشته است اما براي خيل نوجوانان و جوانان جذابيت فراواني دارند. «از قر و قمبيل هاي قلمي بي قال و قيل» كتابي است از 150 كميك استريپ بزرگمهر حسين پور كارتونيست كه به صورت چهاررنگ ارائه شده است. بيشتر طرح ها اصطلاحاً ديالوگ باكس دارند و به موضوعات روزمره اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي و گاه سياسي ايران مي پردازند؛ موضوعاتي مختلف از بطن جامعه و براي جامعه. فصل مشترك آنها خنده اي است كه بر روي لبان مخاطب ها مي نشانند. عمده كميك استريپ هاي «از قر و قمبيل هاي قلمي» قبلاً در نشريه «چلچراغ» عرضه و ديده شده اند، اما داشتن آنها در يك مجموعه صحافي شده علاقه مندان را به خريد آن ترغيب مي كند.

شما می توانید با دنبال کردن کانال حال در تلگرام   telegram.me/hallmusicband و یا از طریق وارد کردن آدرس ایمیلتان در جایگاه انتهایی این صفحه بیشتر با حال باشید و از جدیدترین اخبار حال آگاه شوید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *