گروه حال

حال دل با تو گفتنم هوس است…

حال نو مبارک

ارسال شده توسط در تاریخ 7 فروردین 1395

حال نو مبارک

بهار همیشه با حال نو می آید که سال، نو می شود؛ حال نو مبارک همه ی ما باشد. حال نو مبارک همه ی کسانی باشد که با بهار مست می شوند؛ با بهار عاشق تر می شوند و با بهار حالشان خوش تر؛ …و به هر غریبه یا آشنایی که می رسند می گویند: حال نو مبارک!

می گوییم حال نو مبارک و امیدواریم سالی که پیش رو است سرشار از شادی و سلامتی باشد برای تمامی اهالی حال و امسال بتوانیم با تلاش شبانه روزی در یک اجرای خودمانی دور هم جمع شویم و در تقویم نود و پنج یک کنسرت خوب، به یاد ماندنی و خاطره انگیز از گروه حال را در تقویم هزار و سیصد و نود و پنج ثبت کنیم.

می گوییم حال نو مبارک و خیلی سریع و توفانی سال گذشته و اتفاقاتی که برای گروه حال رخ داد را مرور کنیم و جز خوبی و خوشی، پیوستن اعضای جدید به گروه و استقبال گرم و صمیمانه ی مخاطبین حال چیز دیگری نیست که از قلم افتاده باشد. همه ی دلخوشی ما داشتن هوادارانی از جنس شما اهالی حال است؛ هوادارانی صمیمی، دوست داشتنی و البته خاص پسند. همه ی تلاشمان بر این است که آهنگ های گروه حال در سال نود و پنج کیفیت خود را حفظ کند و شوق کنسرت با تعداد آهنگ های زیاد از کیفیت کارمان کم نکند؛ برای همین شاید کند پیش برویم اما امید داریم که با حمایت شما اهالی حال، دیدارمان زودتر میسر شود.

Hall Band Members

زندگی به «سراب» می ماند؛ پر است از «خاطرات پراکنده» که «در خیال» موج می زند. یک سر آن «غوغای گیسو» بپاست و آن سو تر «یک اتفاق خوب» انتظارمان را می کشد. شاید در میانه ی راه «گره» کارمان کورتر شود؛ شاید در میانه ی این سختی ها، دیگر طاقتمان طاق شود و آنقدر از همه چیز ببریم که حتی بگوییم زندگی: «اسمش گناهه». اما آدمی به امید زنده است؛ قبل از این «تابستان» ای که در راه است همه چیز درست می شود، “حال” مان خوب خواهد شد…

شما می توانید با دنبال کردن کانال حال در تلگرام   telegram.me/hallmusicband و یا از طریق وارد کردن آدرس ایمیلتان در جایگاه انتهایی این صفحه بیشتر با حال باشید و از جدیدترین اخبار حال آگاه شوید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *