گروه حال

حال دل با تو گفتنم هوس است…

اسمش گناهه تا ساعاتی دیگر

ارسال شده توسط در تاریخ 27 اسفند 1394

اسمش گناهه تا ساعاتی دیگر

تا ساعاتی دیگر هشتمین آهنگمان در کانال تلگرام حال و وبسایتمان منتشر خواهد شد. “اِسمِش گناهه” نام هشتمین و آخرین آهنگ گروه حال در سال هزار و سیصد و نود و چهار است که فضایی شاداب، هیجان انگیز و شیطنت آمیز را با شنیدن آن تجربه خواهیم کرد. تنظیم ” اسمش گناهه” به صورت گروهی انجام شده است. نه راک و نه هارد راک؛ راک ایرانی، تنها نامی است که برای تکنوازی(سولو) های علی جمالی(گیتاریست  و رهبر ارکستر حال) در “آهنگ اسمش گناهه” می توان انتخاب کرد. خلاقیت و توانمندی علی جمالی در این کار کاملا مشهود است و یکی از علت هایی که فضای هشتمین آهنگ حال با کارهای قبلی حال را متفاوت تر می کند زبان محاوره ای شعر این آهنگ است. سید عبدالجواد موسوی با زبانی خودمانی، عاشقانه و جسورانه شعر آهنگ “اسمش گناهه” را سروده است.

محمد فکری، خواننده و سرپرست حال می گوید: متاسفانه شتاب، حجم زیاد کارهای پایانی سال و اصراری که برای تاریخ انتشار آهنگ “اسمش گناهه” داشتیم(قبل از سال نو) باعث شد تا نتوانیم از پتانسیل بالای پنجه ی مقداد مهدوی(پیانیست حال) در این کار بهره مند شویم.

یکی از نقاط قوت “اسمش گناهه” شور و نشاط سرشار این کار است که با حال و هوای این روزهایمان کاملا مطابقت دارد. بخش زیادی از نشاطِ آهنگ جدید “حال” را برنا شفیع زاده، درامر حال رقم زده است و با اجرایی فنی و پر شور فضایی بسیار دوست داشتنی را ایجاد کرده است.

پرکاشن آهنگ “اسمش گناهه” را محمد فرخی نواخته است و میکس و مسترینگ را هیربد حسینی در استودیو کُرُن با وسواسی خاص بر عهده گرفته است. ایده، طراحی و اجرای کاور هشتمین آهنگ حال را، پرهام عرب بر عهده داشته است. در زیر شعر آهنگ “اسمش گناهه” را با هم مرور می کنیم:

همیشه آرزوم بوده یه روزی تکیه گاهت شم

تو سودای منِ درویش باشی و من آهت شم

بشم اسفند رو آتیش، بسوزم تا نسوزی تو

بلاگردون زلف و چشم و ابروی سیاهت شم

اگه با هم بودن اسمش گناهه، هیچ خیالی نیس

می خوام غرق گناهم باشی و غرق گناهت شم

چقد سرما و تاریکی خوبه وقتی می آی پیشم

میگی: تاریکه و سرده، می خوای خورشید و ماهت شم؟

اگر غم لشگر انگیزد که خون عاشقان ریزد

بذار پنهون بشم پشت چشات، جزو سپاهت شم

اگه با هم بودن اسمش گناهه، هیچ خیالی نیس

می خوام غرق گناهم باشی و غرق گناهت شم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *