گروه حال

حال دل با تو گفتنم هوس است…

بزرگمهر حسین پور با حال

ارسال شده توسط در تاریخ 18 اسفند 1394

بزرگمهر حسین پور با حال

یکی از بهترین اتفاقات خوبی که ممکن است برای یک گروه موسیقی جوان و نو پا رخ بدهد؛ این است که بدون استفاده از هیچ رانت و رابطه و ضابطه ای ، و فقط با تولید اثر موسیقایی، توسط مخاطبین موسیقی و هنردوستان مورد اقبال عمومی قرار بگیرد. این اتفاق خیلی ویژه تر می شود زمانی که هنرمندان مطرح و صاحب سبک نیز مهر تاییدی بزنند بر آن اثر تولیدی و بازخوردهای خوب یکی پس از دیگری به گوش برسد و به چشم دیده شود.

و ما بسیار خوش حالیم از بازخوردهای فراوانی که تا به حال از طریق کامنت و پیام های اینستاگرامی گرفته ایم و انگیزه و نیرویمان صد چندان می شود با ایمیل هایی که گاه گاهی به دستمان می رسد. طی یکی از پیام هایی که در روزهای اخیر در صفحه ی اینستاگراممان به دستمان رسید متوجه شدیم بزرگمهر حسین پور نیز به اهالی حال پیوسته است و در کانال شخصی تلگرامشان نسبت به بازنشر آهنگ های ما اقدام کرده اند؛ ویکی پدیا می گوید:

حسین‌پور در سال ۱۳۵۵ به دنیا آمد. او رشته نقاشی را در دانشگاه آزاد تهران به پایان رساند. از سال ۱۳۶۹ به عنوان کارتونیست و کاریکاتوریست در نشریات گوناگون کشور مانند گل آقا، کیهان کاریکاتور، روزنامه زن، سروش نوجوان، رشد نوجوان، روزنامه نوروز، روزنامه آفتابگردان، روزنامه اقبال و هفته‌نامه چلچراغ به کارپرداخته است و مدیریت بخش هنری مجلات زنان فردا، عروس هنر، دانش یوگا را بر عهده داشته است. وی هم اکنون از کارگردانان پرکار انیمیشن ایران است که کارگردانی فیلمهای بسیاری را به انجام رسانده است.

اگر اهل مطالعه هستید و به دنبال کتاب های متفاوت؛ کتاب های بزرگمهر حسین پور را از دست ندهید: “ساندویچ، ماجراهای دلمه: دلمه، کسی که می‌خواست دلمه نماند، مجموعه قر و قمبیل، قصه‌های جزیره، این سیاستمداران سه نقطه، «من گوساله‌ام»، کتاب دودر” و…

HallMusicBand Bozorgmehr 02این اتفاق در کانال بزرگمهر حسین پور با حال در این روزهای شلوغ پایانی سال که مشغول ضبط آهنگ جدیدمان هستیم را به فال نیک می گیریم و امیدواریم بتوانیم در سال آینده با ادامه ی تلاش هایمان موفق به برگزاری یک کنسرت خوب شویم و فرصتی فراهم آوریم برای اولین دیدارمان. حالمان به هوای شما خوش است.

شما می توانید با دنبال کردن کانال حال در تلگرام   telegram.me/hallmusicband و یا از طریق وارد کردن آدرس ایمیلتان در جایگاه انتهایی این صفحه بیشتر با حال باشید و از جدیدترین اخبار حال آگاه شوید

1 دیدگاه

  1. مشتاق هستم تا بیشتر با مجموعه آثار اشنا شم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *