گروه حال

حال دل با تو گفتنم هوس است…

گره منتشر شد و ترکاند!

ارسال شده توسط در تاریخ 22 بهمن 1394

گره منتشر شد و ترکاند!

جدیدترین آهنگ گروه موسیقی حال با نام گره منتشر شد و ترکاند! همین ابتدا اگر می خواهید بروید سر اصل مطلب و آهنگ را دانلود بکنید به شما پیشنهاد می کنیم از کانال تلگرام حال یک دانلود سریع با قابلیت اشتراک گذاری را تجربه کنید اما اگر تلگرام باز نیستید پس به صفحه ی اول سایت بروید و از پنل موزیک حال گره را دانلود کنید. قبل از این که از اصل مطلب دور شویم یک نکته ی بسیار مهم:

با توجه به ژانر و فضای خاص آهنگ گره، پیشنهاد می کنیم برای شنیدن هفتمین آهنگ گروه حال؛ حتما حتما از هدفون مناسب و یا یک سیستم صوتی خوب استفاده کنید. نکته ای که ما را غافلگیر کرد استقبال بی نظیر اهالی حال  و موسیقی دوستان بود. بیش از 20 هزار دانلود در همان ساعات اولیه ی انتشار گره، فوق العاده بود این استقبال.

و اما جزئیات هفتمین آهنگ حال ترکیبی است از سه ژانر پست راک، راک و امبینت که ترکیب این سه با آواز ایرانی نوایی متفاوت را به گوش می رساند. شعر سید عبدالجواد موسوی هم مثل همیشه بر این کار خوش نشسته است و مخاطبین آهنگ گره این بار فضا سازی متفاوتی را تجربه خواهند کرد. کاور آهنگ گره را مشاور هنری حال، پرهام عرب طراحی کرده است که با توجه به فضای جدید و متفاوت این کار، پرهام عرب نیز سبک و سیاق قلمش را به حال و هوای این کار بسیار نزدیک کرده است.

میکس و مسترینگ آهنگ گره نیز توسط پیام سوری در استودیو هنر انجام شده است، پیام سوری نیز با تاکید به تفاوت های آهنگ گره، تنظیم گروهی این قطعه را قابل تحسین می داند. امیدواریم از این کار لذت ببرید و مورد پسند طبع لطیفتان باشد. شعر آهنگ گره یکی نقات قوت این اثر است، در عین کوتاهی و روانی پر است از فضای خاص ، روایتگرانه و رمانتیک. در زیر متن شعر آهنگ گره از سید عبدالجواد موسوی را مرور می کنیم:

گره می خورد بخت من با نگاهت

سیاهی در آمیخته با سیاهی

در اطراف چشمت صف نیزه داران

چه جنگ و ستیزی، چه آوردگاهی

من و شب، من و تب، دریغ و تباهی

نه گرمای اشکی، نه سرمای آهی…

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *