گروه حال

حال دل با تو گفتنم هوس است…

کلیپ گروه حال

ارسال شده توسط در تاریخ 26 آذر 1394

کلیپ گروه حال

اولین کلیپ گروه حال منتشر شد. روز گذشته اولین کلیپ گروه حال برای اولین بار در کانال تلگرام حال منتشر شد و در همان ساعت های ابتدایی انتشار با استقبال بی نظیری از سوی مخاطبان حال مواجه شد. شرکت آینده نگاران(آیکو) و موسسه فرهنگی هنری سورنا حامیان مادی و معنوی اولین کلیپ گروه حال بودند و شایان ذکر است تصویربرداری این موزیک ویدئو در محل موسسه فرهنگی هنری سورنا انجام شد.

در مسیر ضبط اولین کلیپ گروه حال افراد زیادی بدون کوچک ترین چشم داشتی و بسیار صمیمانه به ما کمک کردند که دستشان را به گرمی می فشاریم و قدردان این همه لطف و مهربانیشان هستیم. جناب آقای دکتر سعید کزازی مدیریت محترم مجموعه ی سورنا و جناب آقای مهندس ایمان فکری مدیریت محترم شرکت آینده نگاران (آیکو) نیز با نگاه و توانی ویژه ما را در این کار یاری رساندند که قدردان لطف و مهرشان هستیم.

hallband

عکاسی پشت صحنه ی این کلیپ را دوستان عزیزمان سرکار خانم مائده ستوده و وحید نادری عزیزمان انجام دادند و امید عسگریان همیشه مهربان نیز دستیار صحنه بود که این عزیزان ما را با حضور خودشان بسیار دلگرم کردند. قدر دان مهربانی و پیگیری جناب آقایان ایرانی نژاد و محمد مهدی کزازی نیز در مجموعه ی سورنا هستیم که بدون شک بدون پیگیری این عزیزان ضبط اولین کلیپ گروه حال به خوبی انجام نمی شد.

HallBand02

برای تماشای کلیپ حال می توانید علاوه بر باکس ویدئوی زیر به اینجا مراجعه کنید و یا به بخش نماهنگ سایت بروید. کیفیت عالی Full HD این کلیپ نیز در کانال یوتیوب حال قابل دسترس است. امیدواریم از تماشای اولین موزیک ویدئوی حال لذت ببرید. حتما ما را در جریان نظراتتان بگذارید و بیشتر با حال باشید. به زودی منتخب عکس های پشت صحنه ی این کلیپ را نیز منتشر خواهیم کرد.

شما می توانید با دنبال کردن کانال حال در تلگرام  telegram.me/hallmusicband و یا از طریق وارد کردن آدرس ایمیلتان در جایگاه انتهایی این صفحه بیشتر با حال باشید و از جدیدترین اخبار حال آگاه شوید

1 دیدگاه

  1. عالی بود…
    این ویدیو واقعا زیبا بود… ساده بود حال و هوای “حال” رو به خوبی منتقل می کرد…
    ممنون

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *