گروه حال

حال دل با تو گفتنم هوس است…

موسیقی فیلم

ارسال شده توسط در تاریخ 5 آذر 1394

موسیقی فیلم

مقداد مهدوی؛ پیانیست گروه حال در روزهای گذشته مراحل پایانی ضبط موسیقی فیلم “و سایر بستگان” را پشت سر گذاشت. این فیلم، چهارمین اثر همایون حاجی خانی است که فضایی متفاوت را روایت می کند. حاجی خانی قبلا نیز سه فیلم کوتاه “یک داستان معمولی” ، “هنگام، همین” و “خسوف” را کارگردانی کرده است. این کارگردان جوان موفق شده است جایزه ی بهترین فیلمنامه ی پنجمین جشنواره فیلم کوتاه “سایه” را برای فیلم “یک داستان معمولی” از آن خود کند.

فضای موسیقی این فیلم با آهنگسازی مقداد مهدوی بسیار متفاوت تر از سبک و سیاقیست که تا به حال از گروه موسیقی حال شنیده شده است. مقداد با نوازندگی هارپسیکورد فضای تعلیق گونه ای را به فیلم وارد کرده است و حضور نوازندگانی همچون ناصر رحیمی و علی جعفری پویان نیز به غنا و حس و حال این موسیقی متفاوت می افزاید.

مراحل ضبط موسیقی این فیلم که در “استودیو رهگذر هفت اقلیم” انجام شده است به پایان رسیده و اکنون در مراحل میکس و مسترینگ است. برای همایون حاجی خانی عزیز آرزوی موفقیت داریم و امیدواریم “و سایر بستگان” در جشنواره های داخلی و خارجی خوش بدرخشد.

مقداد مهدوی فضای فیلم کوتاه “و سایر بستگان” را بسیار خوب و متفاوت می داند و به این سبک از فیلم ها علاقه ی بیشتری دارد. فضای موسیقی فیلم هم بیانگر همین فضای متفاوت است.

“حال” دل با تو گفتنم هوس است…
شما می توانید با دنبال کردن کانال حال در تلگرام  telegram.me/hallmusicband و یا از طریق وارد کردن آدرس ایمیلتان در جایگاه انتهایی این صفحه بیشتر با حال باشید و از جدیدترین اخبار حال آگاه شوید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *