گروه حال

حال دل با تو گفتنم هوس است…

پرستو گلستانی با حال

ارسال شده توسط در تاریخ 18 مرداد 1394

پرستو گلستانی با حال

آخرین اتفاق جالب توجهی که اخیرا برایمان رخ داده است پیوستن خواهرزاده ی مهدی اخوان ثالث به اهالی حال است! پرستو گلستانی با حال بازیگر و کارگردان دوست داشتنی در صفحه ی شخصی اینستاگرامش با انتشار تصویری جالب، گروه حال و بخشی از ترانه ی آهنگ یک اتفاق خوب را به هوادارانش معرفی کرده است.

حالمان بسیار بسیار خوب است وقتی نتیجه ی کارهایمان را این چنین می بینیم. بازخوردهای بسیار خوب و باورنکردنی شما اهالی حال است که به ما انگیزه ی کارهای جدید را می دهد. تمامی اعضای حال مهر ، لطف و حمایت اهالی حال ، علی الخصوص سرکار خانم پرستو گلستانی را که به تازگی به جرگه ی حال پیوسته اند ارج می نهیم و می ستاییم.

در همین رابطه ، محمد فکری، خواننده و سرپرست حال اخیرا متنی را در اختیار وب سایت حال گذاشته است که در زیر آن را مرور می کنیم:

خبرهای خوبی که این روزها به چشم و گوشمان می رسند، حالمان را بسیار خوب کرده است. ما روزهای سخت، تلخ، شیرین و امید بخشی را پشت سر گذاشته ایم تا بتوانیم نوای حال را به گوش اهل حال برسانیم. این باعث افتخار ما است که بدون حاشیه های مرسوم توانسته ایم به جایگاهی قابل قبول برسیم، آن هم قبل از یک سالگیمان!

این که رسانه های زیادی ما را تا کنون حمایت کرده اند و به اخبار حال پرداخته اند باعث افتخار ما است. این که نوای حال ، مورد پسند طبغ لطیف هنرمندان نام آشنا و هنردوستان روزگارمان قرار گفته است باعث افتخار ما است. این که هزینه های آن چنانی نکرده ایم و توانسته ایم “صرفا با تولید موسیقایی، همت و تلاش شبانه روزی” خودمان را به جایگاهی قابل قبول برسانیم و هوادارانی را از سر صمیمیت و صداقت و صفا پیدا کنیم باعث افتخار ما است. باعث افتخارمان است که شهرت طلبی هایی که متاسفانه برخی ها این روزها کم اسیرش نیستند را دستاویز معرفی حال و نوای حال نکرده ایم و کارمان صرفا تولید موسیقی است؛ آن هم موسیقی شریف و اصیل.

تصویری که پرستو گلستانی در صفحه ی شخصی اینستاگرامش منتشر کرد

تصویری که پرستو گلستانی در صفحه ی شخصی اینستاگرامش منتشر کرد

ما در حال طی کردن مراحل قانونی هستیم تا بتوانیم آن طور که شایسته ی اهالی حال هست در خدمتتان باشیم. امیدواریم همان طور که هنرمندان و مردمان این مرز کهن تا کنون ما را یاری و حمایت کرده اند، مسئولین ذی ربط و ادارات مربوطه نیز با حال باشند تا بتوانیم نوای حال را بهتر و بیشتر به گوش شما برسانیم. امیدواریم به زودی خبرهای خوبی را در همین رابطه به گوشتان برسانیم.

پرستو گلستانی پس از گذراندن آموزش های آکادمیک در دانشگاه آزاد اسلامی و مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما ، بازی در تئاتر را از سال ۱۳۶۵ در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تجربه کرد و بازی در سینما را از سال ۱۳۶۹ با فیلم مجنون کاری از رسول ملاقلی پور شروع به کار کرد. گلستانی در سینما و تلویزیون فعالیت زیادی داشته است که در این زمینه می توان به فیلم های سینمایی معبد جان ، قافله ، مجنون ، مار و… هم چنین مجموعه های تلویزیونی ماندگار پدرسالار  ، همسران ، دنیای شیرین ، مرد هزارچهره و … اشاره کرد. پرستو گلستانی، هم اکنون نمایش پینوکیا را به کارگردانی شهره سلطانی در تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه دارد.

“حال” دل با تو گفتنم هوس است…
شما می توانید از طریق وارد کردن آدرس ایمیلتان در جایگاه پایین این صفحه بیشتر با حال باشید و از جدیدترین اخبار حال آگاه شوید!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *