گروه حال

حال دل با تو گفتنم هوس است…

غوغای گیسو

ارسال شده توسط در تاریخ 20 تیر 1394

غوغای گیسو

غوغای گیسو، پنجمین آهنگ حال بر اساس سروده ی سید عبدالجواد موسوی منتشر شد. “غوغای گیسو”  را علی جمالی (رهبر ارکستر حال) بر اساس ملودی محمد فکری (خواننده و سرپرست حال) تنظیم کرده است. جمالی این آهنگ را ادای دینی به جو ساتریانی نوارنده ی چیره دست و صاحب نام آمریکایی می داند و فضای این کار را الهام گرفته از فضای نوازندگی ساتریانی می داند، تا جایی که در بخشی از پنجمین آهنگ گروه حال جملاتی هر چند کوتاه از ساتریانی به کار گرفته شده است.

میکس و مسترینگ آهنگ جدید گروه حال مانند چند آهنگ اخیر در استودیو هنر توسط پیام سوری به انجام رسیده است. او این بار برای پردازش و میکس و مسترینگ زمان بیشتری را صرف کرده تا بتواند ترکیب خوبی را از صدای چندین لایه ای این آهنگ به دست بیاورد تا صدای حال را آن طور که شایسته است به گوش اهالی حال برساند.

طراحی و گرافیک کاور آهنگ غوغای گیسو را این بار رضا بهشتی پور، مشاور هنری حال انجام داده است. خروجی کار بهشتی پور بر اساس یک عکس-نقاشی آرشیوی است که وی به پردازش و باز طراحی ان پرداخته است.

اهالی حال ، امیدواریم از شنیدن این قطعه که نسبت به قطعات گذشته، حال و هوای نو و متفاوت تری دارد لذت ببرید. برای شنیدن و دانلود غوغای گیسو می توانید به صفحه ی نخست سایت (خانه) بروید. حالمان بهتر می شود اگر از نظراتتان ما را آگاه کنید و بیشتر با حال باشید. در زیر کلام سید عزیزمان، عبدالجواد موسوی را که در آهنگ غوغای گیسو استفاده شده است را مرور می کنیم:

خون هزار آینه بر گردن

غوغای صد زنجیر در گیسو

ده ببر یاغی در شب چشمت

هی می دوند این سو و هی آن سو

نبض کبوترهاست در مشتت

بالیت مه بالیت خاکستر

شکل خیالم می شوی گاهی

چه آهوانه میرمی آهو!

من در صدای تو چه بیدارم

من در صدای تو غزل گفتم

در زیر دندانم صدای توست

عطر برنج و طعم خرمالو!

مثل همیشه سرد شد چایت

فرصت همین گرمای چایی بود

خورجین و کشکول من آماده است

یک دل شو و با من بیا، یاهو…!

*اگر در دانلود “غوغای گیسو” از وب سایت حال دچار مشکل شدید، می توانید از لینک کمکی زیر هم استفاده کنید:

لینک ساوندکلود حال برای دانلود آهنگ غوغای گیسو

“حال” دل با تو گفتنم هوس است…
شما می توانید از طریق وارد کردن آدرس ایمیلتان در جایگاه پایین این صفحه بیشتر با حال باشید و از جدیدترین اخبار حال آگاه شوید!

1 دیدگاه

  1. واقعا لذت بردم ! به عنوان یه مخاطب خرفه ای موزیک اینو میگم که موسیقی و شعر با هم خیلی خوب هم نوایی میکردن اما یه کم صدای خواننده در پشت صدای سازها محو شده بود شاید اگر وضوح بیشتری نسبت به صدای شازها داشته باشه جذابتر بشه به هر حال لذت بخش بود

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *