گروه حال

حال دل با تو گفتنم هوس است…

غوغای گیسو در راه است

ارسال شده توسط در تاریخ 3 تیر 1394

غوغای گیسو در راه است

غوغای گیسو در راه است ؛پنجمین آهنگ حال در مراحل نهایی تولید قرار گرفته است و به زودی آماده ی انتشار می شود. محمد فکری خواننده و سرپرست گروه حال ضمن این که اعلام کرد کار میکس و مسترینگ این کار هم به پیام سوری در استودیو هنر واگذار شده است، در این باره می گوید:

فکر می کنم این بار مخاطبان و اهالی حال بتوانند تجربه نوتری نسبت به کارهای پیشینمان داشته باشند. این کارمان حس های متناقض و متفاوتی را در بر می گیرد و گوش مخاطبینمان صدای جدیدی از حال را تجربه خواهد کرد. علی جمالی که مثل همیشه تنظیم را به خوبی و با خلاقیت مثال زدنی اش انجام داده است در این کار با تکنوازی هایش هر شنونده ای را به وجد و شور خواهد آورد. اطمینان دارم بعد از شنیدن این آهنگ اهالی حال نظر من را تایید خواهند کرد.

علی جمالی، رهبر ارکستر حال نیز در رابطه با آهنگ غوغای گیسو می گوید:

از تجربه ی پنجم حال هم راضی هستم و فکر می کنم «غوغای گیسو» مورد استقبال مخاطبانمان قرار بگیرد. تلاشم در این تنظیم بر این بوده که حس خشم، هیجان و عشق را در کنار هم به مخاطب القا کنم. از شعر سید عبدالجواد موسوی هم بسیار لذت بردم و تاثیر گرفتم در حین کار، شعرهای ایشان آنقدر قوی و تاثیرگذار است که همیشه به محض این که به دستمان می رسد به وجدمان می آورد و حالمان را خوب می کند. صدای ساز مقداد مهدوی و محمد فرخی نیز در این کار شنیدنی است و فکر میکنم تلفیق خوبی در این کار شکل گرفته است.

پنجمین آهنگ گروه موسیقی حال، تقدیمی می شود به  آنان که به گیسو دل عشاق ربودند… (سعدیِ جان)

غوغای گیسو در راه است، مطلع شعر آهنگ غوغای گیسو از سید عبدالجواد موسوی را در زیر می خوانید:

خون هزار آینه بر گردن ، غوغای صد زنجیر در گیسو…

“حال” دل با تو گفتنم هوس است…
شما می توانید از طریق وارد کردن آدرس ایمیلتان در جایگاه پایین این صفحه بیشتر با حال باشید و از جدیدترین اخبار حال آگاه شوید!

1 دیدگاه

  1. بی صبرانه منتظر کارهای بعدی شما و شنوندهء کارهای قبلی شما هستم بجز اون آهنگ اون نگاه مست تو جام شرابه که همش یه تیکه هی و هی تکرار میشه.
    از شوخی گذشته کارهاتون بسیار موفق و زیبا هستند. ای کاش گسترده تر و بیشتر فعالیت کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *