گروه حال

حال دل با تو گفتنم هوس است…

پیام هادی مقدم دوست به حال

ارسال شده توسط در تاریخ 31 خرداد 1394

پیام هادی مقدم دوست به حال

به واسطه ی یکی از دوستان عزیز اهل حال، توانستیم نماهنگ سراب و پیام تقدیمی حال را به سمع و نظر هادی مقدم دوست و حمید نعمت الله (نویسندگان و کارگردان سریال وضعیت سفید)برسانیم. این که این نماهنگ مورد توجه و استقبال این دو عزیز قرار گرفت حالمان را بسیار خوب کرد و بسیار خوشحال شدیم. آقای مقدم دوستِ عزیز و با “حال” پیامی را به محمد فکری، خواننده و سرپرست حال ارسال کرده اند که در زیر بخشی از پیام هادی مقدم دوست به حال را می خوانید:

سلام بر آقای فکری عزیز و گرامی؛ ما این کلیپ رو دیدیم و کلی لذت بردیم و کلی ذوق کردیم. و جالب بود که بنده چهار پنج شش روز پیش این ترانه رو همین طوری پاره پاره و بدون حفظ بودن (در سفر) می خوندم و جاهاییش رو که حفظ نبودم رو با اصوات اجرا می کردم…! و دوست همسفرم که صدا و (اجرای من) روی مغزش بود می گفت: خب برو یکبار گوش بده لااقل… و بنده گفتم میرم دانلود می کنم و به خود گفتم کاش یادم بماند که دانلود کنم…؛

…و بعد ناگهان! با کلیپ شما حاجت روا شدم!!

از پنجره محل کار ما هم اکنون صداهای مخلوطی می آید… اگر موتورها و ماشین ها بگذارند می توانم تشخیص دهم که آیا ترانه ای که از دور شنیده می شود همین ترانه است (اون نگاه گرم تو) یا خیر، اگر همان بود بعدا اعلام می کنم تا بر حیرتمان افزوده شود…

حمید (نعمت الله) هم سلام و تشکر دارد.

نماهنگ سراب توسط مشاور هنری حال، رضا کوه پور ، بر اساس تصاویر سریال وضعیت سفید، بر روی آهنگ سراب با تنظیم علی جمالی تدوین شده است. می توانید این نماهنگ به یاد ماندنی و نوستالژیک را در بخش نماهنگ ها به تماشا بنشینید.

“حال” دل با تو گفتنم هوس است…
شما می توانید از طریق وارد کردن آدرس ایمیلتان در جایگاه پایین این صفحه بیشتر با حال باشید و از جدیدترین اخبار حال آگاه شوید!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *