گروه حال

حال دل با تو گفتنم هوس است…

حال به فرارو رفت

ارسال شده توسط در تاریخ 6 خرداد 1394

حال به فرارو رفت

حال به فرارو رفت؛ پایگاه خبری تحلیلی فرارو ، اخیرا در صفحه ی اصلی خود به معرفی گروه و شرح فعالیت های حال پرداخته است که می توانید از اینجا این خبر را مشاهده کنید. گروه حال ، صمیمانه قدردان لطف، توجه و حمایت مسئولین و همکاران فرارو می باشد. در زیر بخشی از متن این خبر را بخوانید:

فرارو- «حال» نام گروه موسیقی جوانی است که مطلع غزلی از حافظ را پیشه راه‌شان کرده‌اند. آنان در پیروی از این مطلع «حال دل با تو گفتنم هوس است…»، از جنس حال‌هایشان می‌خوانند. ترکیب موسیقی جاز و راک با آواز ایرانی جنس کار این گروه را متفاوت کرده است. آنان با انتشار چندین تک آهنگ و نماهنگ توحه مخاطبان را به خود جلب کردند، مخاطبانی که می‌توانند با حال و ترانه‌های آنان ارتباط برقرار کنند.
تاکنون چهار تک آهنگ و دو نماهنگ از گروه «حال» منتشر شده است. این دو نماهنگ با استفاده از تصاویر دو فیلم ماندگار تاریخ سینمای ایران، «درخت گلابی» و «شب‌های روشن» تهیه شده‌اند که اولین نماهنگ با نام «برسد به دست می‌م، زیر درخت گلابی» تقدیم شده است به داریوش مهرجویی و گلی ترقی.
دومین نماهنگ نیز با نام «خاطرات پراکنده» به فرزاد موتمن، هانیه توسلی و مهدی احمدی (کارگردان و بازیگران اصلی فیلم) تقدیم شده است.
علاوه بر آن گروه «حال» اخیرا در مراسم رونمایی کتاب شعر سید عبدالجواد موسوی با نام «خارج آهنگ» به روی صحنه رفت و مورد استقبال حاضرین قرار گرفت. مهمانان ویژهٔ این مراسم مسعود کیمیایی، شهرام ناظری، صادق زیبا کلام، عبدالجبار کاکایی، سهیل محمودی، امید روحانی، سروش صحت و… بودند.
«یک اتفاق خوب» آخرین تک آهنگ منتشر شده این گروه است. آهنگی که نسبت به کارهای گذشته رنگی از موسیقی الکترونیک هم دارد. محمد فکری خواننده و سرپرست گروه و علی جمالی نوازنده گیتار الکتریک و مقداد مهدوی نوازنده پیانو و کیبورد گروه هستند.
“حال” دل با تو گفتنم هوس است…
شما می توانید از طریق وارد کردن آدرس ایمیلتان در جایگاه پایین این صفحه بیشتر با حال باشید و از جدیدترین اخبار حال آگاه شوید!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *