گروه حال

حال دل با تو گفتنم هوس است…

تابستان

ارسال شده توسط در تاریخ 20 شهریور 1393

تابستان

تابستان، اولین آهنگ گروه موسیقی حال منتشر شد. آهنگ تابستان با کلام  احمد بی باک شکل گرفته است که کلامی سپید محسوب می شود. محمد فکری (خواننده و سرپرست حال) علاوه بر آواز، در تابستان نوازندگی سه تار را نیز بر عهده داشته است. علی جمالی (رهبر ارکستر حال) نیز با تنظیم و گیتار الکتریک خود رنگی دیگر به این تابستان داده است. گفتنی است گروه حال این آهنگ را به داریوش مهرجویی و گلی ترقی تقدیم کرده است. این آهنگ را می توانید از کانال تلگرام حال و یا صفحه ی نخست سایت گوش و دانلود کنید.

کاور آهنگ تابستان نیز توسط پرهام عرب، مشاور هنری حال طراحی شده است. میکس و مسترینگ این آهنگ هم در استودیو سورنا توسط هیربد حسینی انجام شده است. امیدواریم این «تابستان» مورد پسند طبع لطیف شما فرهیختگان و اهالی حال قرار بگیرد و تابستانی دیگر برایتان رقم بزند. شما می توانید با درج نظرات خود در رابطه با این اهنگ و سایر آهنگ های گروه حال،  ما را در ادامه ی این مسیر پر شور و حال یاری کنید. در زبر کلامِ اولین آهنگ حال را از نظر گرامیتان می گذرانید:

تابستان را دوست دارم، به خاطر لباس هایت

تابستان را

میوه هایش را

پرچبن های کوتاهش را…

میوه های داغِ داغ

زیر نور ماهتاب

پیچ و تاب، پیچ و تاب…

تابستان را دوست دارم، به خاطر لباس هایت.

“حال” دل با تو گفتنم هوس است…
شما می توانید از طریق وارد کردن آدرس ایمیلتان در جایگاه پایین این صفحه بیشتر با حال باشید و از جدیدترین اخبار حال آگاه شوید!

*اگر در دانلود «تابستان» از وب سایت حال دچار مشکل شدید، حتما ااین موضوع را به ما اطلاع دهید (از طریق کامنت گذاشنت در زیر همین مطلب و یا بخش با حال باشید در صفحه ی اول سایت) و همچنین می توانید از لینک های کمکی زیر برای دانلود آهنگ تابستان استفاده کنید:

لینک اول: پرشین گیگ حال برای دانلود آهنگ تابستان

لینک دوم: ساوندکلود حال برای دانلود آهنگ تابستان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *